Nahaczyku.xmc.pl - Ryby 🪝 Wedkarstwo Morza Jeziora To Nasza Pasja!
Karp Design nahaczyku.xmc.pl
Pozdrowienia »                           JulaWeg: Cześć, ja nie jestem wędkarzem tylko zjadaczem ryb. Czy jest taka branża na tej stronie? | gastrropl: Ja też wierzę, że słowa mają ogromną moc. Cieszę się, że są tacy Twórcy jak Wy. Serdeczności | Bendtner52: Pozdrowienia dla fanów Arsenalu.  | grzelo045: kopernik napisz coś, pochwal się szczupakiem | grzelo045: Mięsiarze pozdrawiają Kubusia...."jarosza" he he he | kuba91: Pozdrowienia dla mięsiaży z Brzeźnicy :D:D | kopernik: na podkarpaciu bezrybie | DARIUSZ-IE: FISHMANIAK pozdrawia rodaków wędkarzy | adrian9870640: pozdrowienia dla wędkarzy z nowego dworu mazowieckiego i okolic | bobu012: pozdrawiam wędkarzy z Małej i podkarpacia |
. Antoniego, Bartłomieja, Karoliny


Rekordzista Polski !!!

Rekordzista Polski !!!
Wywiad z rekordzistą Polski -specjalnie dla naHaczyku.xmc.pl

Kategoria: Znani, Autor: streat,
dodano: [2006-07-04 16:44:08]4,50
Zaloguj się aby zagłosować.
Dziś mamy zaszczyt zaprezentować Wam wywiad ze świeżo upieczonym mistrzem polski w troci jeziorowej - Piotrem Matuszewskim (troć 7,30 )

naHaczyku.xmc.pl : Witamy Panie Piotrze , na początku dziękujemy ,że zgodził się Pan na udzielenie wywiadu naszemu portalowi.

Piotr Matuszewski: Nie ma najmniejszego problemu , pozdrawiam wszystkich gości naHaczyku.xmc.pl

nH: Na jakim jeziorze łowi się takie trocie ?

P.M. : Ja swoją złowiłem na Jeziorze Solińskim , myślę że jest to obecnie najlepszy zbiornik jeżeli chodzi o trocie , świadzczyć o tym może fakt ,że poprzedni rekord Polski w troci jeziorowej padł również na tym jeziorze.

nH: Jaką metodą złowił Pan te troć ?

P.M. : Metodą trollingową , na woblera Rapala husky jerk którego wypuściłem na ok.70 metrów od łódki. Ryba wzięła ok.godz 17 holowałem ją przez 25 min , gdyby nie nadpłynął mój ojeciec i nie podebrał mi jej , byłoby po rybie bo miałem za mały podbierak . Ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło .

nH: Trolling nie jest popularną metodą w naszym kraju , wielu ludzi myśli ,że popularna dorożka jest jeszcze zabroniona. Czy często łowi Pan na te metode i z jakimi wynikami ?

P.M. : Na Solinie jest to bardzo popularna metoda , jednak głównie łowi się na nią sandacze , sam mam na koncie wiele bardzo ładnych sandaczy złowionych na trolling , bardzo polecam wszystkim te metode.

nH: Czy jest to pierwsza Pana medalowa ryba czy ma Pan na koncie więcej takich sztuk ?

P.M. : Jeżeli chodzi o troć to miałem już sztuki 3-kilowe , oprócz troci złowiłem kiedyś karasia na 1,5 kg .

nH: Poprzedni rekord utrzymywał się od 1990 roku , żeby było ciekawiej złowił go Pana kolega z koła "Miętus" Bolesław Makar , czy naprawde nad Soliną jest tak dużo troci ?

P.M. : Tak naprawde ciężko powiedzieć ile jej jest , nie ma na Solinie wielu wędkarzy którzy nastawiają się specjalnie na troć , większość łowi je przypadkowo przy połowie innych ryb . Myśle ,że w naszym jeziorze pływają sztuki nawet 10 kilowe , ale ciężko będzie je wyjąć bo wiadomo ,że jest to ryba ogromnie waleczna.

nH: Życzymy Panu żeby Pan złowił taką 10-kilową troć . Czy na koniec mógłby Pan powiedzieć pare słów specjalnie dla gości nahaczyku.xmc.pl ?


P.M. : Zachęcam wszystkich do uprawiania wędkarstwa , i polecam wszystkim serwis nahaczyku.xmc.pl .

nH: Dziekujemy za rozmowe.

P.M.: Ja również dziekuje.

Niżej fotogaleria zdjęć rekordzisty z piękną rybą... Inne z tej kategorii, Wyślij znajomemu, Zaproponuj własny
Komentarze

buczu
pieknie piotrek gratuluje takiej ryby.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

*** Osprzęt Wędkarski ***

Zielona belka

Wędkarstwo bez barier Ontario fishfever Ratuj Szczupaka Kochana Kavusia :-)* Wiertarki.xmc.pl
O nas | Współpraca | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt | Wolontariat w portalu
Copyright by nahaczyku.xmc.pl © 2006 - 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone

www.xmc.pl