Nahaczyku.xmc.pl - Ryby 🪝 Wedkarstwo Morza Jeziora To Nasza Pasja!
Karp Design nahaczyku.xmc.pl
Pozdrowienia »                           JulaWeg: Cześć, ja nie jestem wędkarzem tylko zjadaczem ryb. Czy jest taka branża na tej stronie? | gastrropl: Ja też wierzę, że słowa mają ogromną moc. Cieszę się, że są tacy Twórcy jak Wy. Serdeczności | Bendtner52: Pozdrowienia dla fanów Arsenalu.  | grzelo045: kopernik napisz coś, pochwal się szczupakiem | grzelo045: Mięsiarze pozdrawiają Kubusia...."jarosza" he he he | kuba91: Pozdrowienia dla mięsiaży z Brzeźnicy :D:D | kopernik: na podkarpaciu bezrybie | DARIUSZ-IE: FISHMANIAK pozdrawia rodaków wędkarzy | adrian9870640: pozdrowienia dla wędkarzy z nowego dworu mazowieckiego i okolic | bobu012: pozdrawiam wędkarzy z Małej i podkarpacia |
. Jana, Pauliny, Rudolfiny


Okoń po karelsku

Okoń po karelsku
Okonie sprawić, opłukać, posolić, posypać pieprzem, tartą gałką muszkatołową i 2 łyżkami tartej bułki. Ułożyć w wysmarowanym tłuszczem naczyniu ogniotrwałym, na każdej rybie położyć po kawałku masła i po cienkim plasterku cytryny. Całość zalać śmietaną i wstawić do piekarnika na ok. 50 min.

Kategoria: Okoń, Autor: gibos,
dodano: [2006-05-25 22:25:34]



0.00
Zaloguj się aby zagłosować.
Składniki:
1 kg okoni,
4 dkg masła,
pół szkl. słodkiej śmietany,
cytryna,
gałka muszkatołowa,
tarta bułka,
pieprz,
sól Inne z tej kategorii, Wyślij znajomemu, Zaproponuj własny



Komentarze

Obecnie brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

*** Osprzęt Wędkarski ***

Zielona belka

Wędkarstwo bez barier Ontario fishfever Ratuj Szczupaka Kochana Kavusia :-)* Wiertarki.xmc.pl
O nas | Współpraca | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt | Wolontariat w portalu
Copyright by nahaczyku.xmc.pl © 2006 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone

www.xmc.pl