Nahaczyku.xmc.pl - Ryby 🪝 Wedkarstwo Morza Jeziora To Nasza Pasja!
Karp Design nahaczyku.xmc.pl
Pozdrowienia »                           JulaWeg: Cześć, ja nie jestem wędkarzem tylko zjadaczem ryb. Czy jest taka branża na tej stronie? | gastrropl: Ja też wierzę, że słowa mają ogromną moc. Cieszę się, że są tacy Twórcy jak Wy. Serdeczności | Bendtner52: Pozdrowienia dla fanów Arsenalu.  | grzelo045: kopernik napisz coś, pochwal się szczupakiem | grzelo045: Mięsiarze pozdrawiają Kubusia...."jarosza" he he he | kuba91: Pozdrowienia dla mięsiaży z Brzeźnicy :D:D | kopernik: na podkarpaciu bezrybie | DARIUSZ-IE: FISHMANIAK pozdrawia rodaków wędkarzy | adrian9870640: pozdrowienia dla wędkarzy z nowego dworu mazowieckiego i okolic | bobu012: pozdrawiam wędkarzy z Małej i podkarpacia |
. Łucji, Witolda, Wilhelma


lato

lato
Kategoria: Płoć, Autor: wędkarz,
dodano: [2006-06-02 00:38:37]


0.00
Zaloguj się aby zagłosować.
lato

1,5 cz. zmielonego i wyprażonego pieczywa
1,5 cz. prażonych i zmielonych konopi
1 cz. parzonej kaszy kukurydzianej
1/2 cz. otrąb pszennych
1/4 cz. Coco Belge
1/4 cz. wiórków kokosowych
3 łyżki mieszanki ziołowej (kozieradka, wanilia, kurkuma) Inne z tej kategorii, Wyślij znajomemu, Zaproponuj własny



Komentarze

MIKOŁAJ
NA POCZONTEK WĘDKOWANIA POLECAM ŁOWIĆ UKŁEJE.....
PEWNEGO RANKA WYBRAŁEM SIĘ Z KOLEGĄ NA UKLEJE NA CHACZYK BRAŁY SAME PŁOCIE AŻ UŻYŁEM ZANENTE WŁASNEJ ROBOTY ZANENTA SKŁADAŁA SIĘ Z PRZENICY, OKRUCHÓW BUŁKI, MONKI ZIEMNIACZANEJ,I WODY PO TEJ ZANĘCIE UKLEJE SAME PCHAŁY SIĘ NA CHACZYK. POLECAM MŚ.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

*** Osprzęt Wędkarski ***

Zielona belka

Wędkarstwo bez barier Ontario fishfever Ratuj Szczupaka Kochana Kavusia :-)* Wiertarki.xmc.pl
O nas | Współpraca | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt | Wolontariat w portalu
Copyright by nahaczyku.xmc.pl © 2006 - 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone

www.xmc.pl